Terminarz dla klubu: BKS Sarmacja Będzin

Sezon: 2019 / 2020

IV Liga

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-10 17:00 BKS Sarmacja Będzin 3 : 0 KS Unia Dąbrowa Górnicza
L 2 2019-08-17 17:00 AKS MIKOŁÓW 0 : 0 BKS Sarmacja Będzin
L 3 2019-08-24 17:00 BKS Sarmacja Będzin 2 : 0 MKS Śląsk Świętochłowice
L 4 2019-08-31 17:00 BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 LKS Polonia Poraj
L 5 2019-09-08 11:00 GKS Szombierki Bytom 2 : 1 BKS Sarmacja Będzin
L 6 2019-09-14 16:00 BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 MLKS ZNICZ KŁOBUCK
L 7 2019-09-21 15:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0 : 7 BKS Sarmacja Będzin
L 8 2019-09-28 16:00 BKS Sarmacja Będzin 0 : 0 GKS Gwarek Ornontowice
L 9 2019-10-06 12:30 RKS Raków II Częstochowa 4 : 0 BKS Sarmacja Będzin
L 10 2019-10-12 15:00 BKS Sarmacja Będzin 1 : 1 LKS Przemsza Siewierz
L 11 2019-10-19 15:00 RKS Grodziec Będzin 1 : 3 BKS Sarmacja Będzin
L 12 2019-10-26 14:00 BKS Sarmacja Będzin 2 : 2 KS Slavia Ruda Ślaska
L 13 2019-10-30 18:00 KS RUCH RADZIONKÓW 5 : 2 BKS Sarmacja Będzin
L 14 2019-11-09 14:00 BKS Sarmacja Będzin 1 : 3 KP Warta Zawiercie
L 15 2019-11-16 13:30 Unia Kosztowy 1 : 1 BKS Sarmacja Będzin
L 16 2020-03-14 00:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza : BKS Sarmacja Będzin
L 17 2020-03-21 00:00 BKS Sarmacja Będzin : AKS MIKOŁÓW
L 18 2020-03-28 11:00 MKS Śląsk Świętochłowice : BKS Sarmacja Będzin
L 19 2020-04-04 17:00 LKS Polonia Poraj : BKS Sarmacja Będzin
L 20 2020-04-11 13:00 BKS Sarmacja Będzin : GKS Szombierki Bytom
L 21 2020-04-18 17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK : BKS Sarmacja Będzin
L 22 2020-04-25 17:00 BKS Sarmacja Będzin : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
L 23 2020-05-02 17:00 GKS Gwarek Ornontowice : BKS Sarmacja Będzin
L 24 2020-05-06 18:00 BKS Sarmacja Będzin : RKS Raków II Częstochowa
L 25 2020-05-09 17:00 LKS Przemsza Siewierz : BKS Sarmacja Będzin
L 26 2020-05-16 17:00 BKS Sarmacja Będzin : RKS Grodziec Będzin
L 27 2020-05-23 17:00 KS Slavia Ruda Ślaska : BKS Sarmacja Będzin
L 28 2020-05-27 18:00 BKS Sarmacja Będzin : KS RUCH RADZIONKÓW
L 29 2020-05-30 17:00 KP Warta Zawiercie : BKS Sarmacja Będzin
L 30 2020-06-06 17:00 BKS Sarmacja Będzin : Unia Kosztowy

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2020-04-10
piątek

Dawid Jamrozy
2020-04-11
sobota

Mateusz Rozkwitalski
2020-04-11
sobota, 13:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gwarek Ornontowice
2020-04-13
poniedziałek

Szymon Baron
2020-04-13
poniedziałek

Tymoteusz Baron
2020-04-15
środa

Krystian Jawień
2020-04-17
piątek

Jakub Sitko
2020-04-17
piątek

Jakub Badacz
2020-04-18
sobota, 09:00

L

BKS SPARTA KATOWICE : Unia Kosztowy
2020-04-19
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2020-04-19
niedziela, 11:30

L

RKS Raków II Częstochowa : Unia Kosztowy
2020-04-21
wtorek

Igor Doktor
2020-04-22
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : UKS Jedność Siemianowice Śl.
2020-04-23
czwartek

Maksym Ciepły
2020-04-23
czwartek

Adam Ślęzak
2020-04-24
piątek

Alicja Kwoka
2020-04-25
sobota, 17:00

L

Unia Kosztowy : LKS Przemsza Siewierz
2020-04-26
niedziela

Tomasz Deinek
2020-04-26
niedziela

Piotr Blaut
2020-04-26
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Ruch Chorzów
2020-04-26
niedziela, 11:00

L

Zagłębie 2 Sosnowiec : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota

Wojciech Piwowarczyk
2020-05-02
sobota

Mateusz Kudyba
2020-05-02
sobota, 12:00

L

Józefka II Chorzów : Unia Kosztowy
2020-05-02
sobota, 17:00

L

RKS Grodziec Będzin : Unia Kosztowy
2020-05-03
niedziela

Aleksander Należniak
2020-05-03
niedziela, 11:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2020-05-04
poniedziałek

Mateusz Kwiatek
2020-05-04
poniedziałek

Kacper Kopczyński
2020-05-05
wtorek

Marcin Rotko
2020-05-06
środa, 18:00

L

Unia Kosztowy : KS Slavia Ruda Ślaska
2020-05-08
piątek

Michał Śliwa
2020-05-08
piątek, 19:00

L

KS RUCH RADZIONKÓW : Unia Kosztowy
2020-05-09
sobota

Oskar Cygan
2020-05-09
sobota

Maksymilian Puchalski
2020-05-09
sobota

Mateusz Opiela
2020-05-09
sobota

Damian Wszołek
2020-05-10
niedziela

Oktawian Kopacki

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1551

Liczba odwiedzin łącznie: 790474

Statystyki Szczegółowe