Terminarz dla klubu: KS Slavia Ruda Ślaska

Sezon: 2019 / 2020

IV Liga

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-10 12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1 : 3 KS Slavia Ruda Ślaska
L 2 2019-08-17 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska 0 : 3 GKS Gwarek Ornontowice
L 3 2019-08-24 11:00 RKS Raków II Częstochowa 4 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
L 4 2019-08-31 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska 2 : 1 LKS Przemsza Siewierz
L 5 2019-09-06 17:30 RKS Grodziec Będzin 3 : 1 KS Slavia Ruda Ślaska
L 6 2019-09-14 16:00 MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 2 KS Slavia Ruda Ślaska
L 7 2019-09-21 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska : KS RUCH RADZIONKÓW
L 8 2019-09-28 16:00 KP Warta Zawiercie : KS Slavia Ruda Ślaska
L 9 2019-10-05 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
L 10 2019-10-12 15:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza : KS Slavia Ruda Ślaska
L 11 2019-10-19 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska : AKS MIKOŁÓW
L 12 2019-10-26 14:00 BKS Sarmacja Będzin : KS Slavia Ruda Ślaska
L 13 2019-11-02 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska : LKS Polonia Poraj
L 14 2019-11-09 14:00 GKS Szombierki Bytom : KS Slavia Ruda Ślaska
L 15 2019-11-16 11:00 KS Slavia Ruda Ślaska : MLKS ZNICZ KŁOBUCK

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-18
środa

Dawid Grzejszczak
2019-09-18
środa, 16:00

L

Unia Kosztowy : Czarni Sosnowiec
2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 15:00

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-03
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 168

Liczba odwiedzin łącznie: 454650

Statystyki Szczegółowe