Terminarz

Drużyna: Rocznik 2005

Sezon: wiosna 2019

Liga: III Liga Wojewódzka

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Stadion Śląski 1 : 3 Ruch Chorzów
APN Siemianowice Śląskie 1 : 4 Zagłębie 2 Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice 19 : 0 MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice 2 : 0 Stadion Śląski
Ruch Chorzów 8 : 1 Czarni Sosnowiec
MUKP 2 Dąbrowa Górnicza 0 : 1 Zagłębie 2 Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
APN Siemianowice Śląskie 0 : 12 Ruch Chorzów
Stadion Śląski 1 : 1 MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec 3 : 0 GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Stadion Śląski 7 : 5 Czarni Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice 6 : 1 APN Siemianowice Śląskie
Ruch Chorzów 7 : 0 Zagłębie 2 Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
APN Siemianowice Śląskie 0 : 6 Stadion Śląski
Czarni Sosnowiec 1 : 3 MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie 2 Sosnowiec 7 : 3 GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
MUKP 2 Dąbrowa Górnicza 0 : 7 Ruch Chorzów
Stadion Śląski 2 : 0 Zagłębie 2 Sosnowiec
Czarni Sosnowiec 5 : 1 APN Siemianowice Śląskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
APN Siemianowice Śląskie 2 : 1 MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie 2 Sosnowiec 4 : 0 Czarni Sosnowiec
Ruch Chorzów 3 : 1 GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Zagłębie 2 Sosnowiec 4 : 0 APN Siemianowice Śląskie
MUKP 2 Dąbrowa Górnicza 1 : 1 GKS Gieksa 2 Katowice
Ruch Chorzów 3 : 0 Stadion Śląski
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Stadion Śląski 1 : 3 GKS Gieksa 2 Katowice
Czarni Sosnowiec 2 : 6 Ruch Chorzów
Zagłębie 2 Sosnowiec 3 : 0 MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
MUKP 2 Dąbrowa Górnicza 0 : 6 Stadion Śląski
GKS Gieksa 2 Katowice 2 : 0 Czarni Sosnowiec
Ruch Chorzów 18 : 0 APN Siemianowice Śląskie
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Zagłębie 2 Sosnowiec 1 : 6 Ruch Chorzów
Czarni Sosnowiec 1 : 8 Stadion Śląski
APN Siemianowice Śląskie 0 : 4 GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Stadion Śląski 15 : 0 APN Siemianowice Śląskie
GKS Gieksa 2 Katowice 1 : 2 Zagłębie 2 Sosnowiec
MUKP 2 Dąbrowa Górnicza 5 : 0 Czarni Sosnowiec
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Zagłębie 2 Sosnowiec 0 : 1 Stadion Śląski
APN Siemianowice Śląskie 5 : 2 Czarni Sosnowiec
Ruch Chorzów 7 : 2 MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec 1 : 1 Zagłębie 2 Sosnowiec
MUKP 2 Dąbrowa Górnicza 8 : 1 APN Siemianowice Śląskie
GKS Gieksa 2 Katowice 0 : 2 Ruch Chorzów
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 6

MKS Śląsk Świętochłowice  2 : KS Slavia Ruda Ślaska
BKS Sarmacja Będzin  1 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
AKS MIKOŁÓW  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Przemsza Siewierz
KS RUCH RADZIONKÓW  2 : RKS Grodziec Będzin
LKS Polonia Poraj  1 : GKS Szombierki Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-09-21
sobota, 09:00

L

Orbita Bukowno : Unia Kosztowy
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS Przemsza Siewierz : Unia Kosztowy
2019-09-22
niedziela

Piotr Olszowski
2019-09-22
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-09-23
poniedziałek

Przemysław Krawczyk
2019-09-23
poniedziałek, 16:30

L

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-24
wtorek

Nikodem Kozieja
2019-09-24
wtorek

Jan Gąsiorek
2019-09-26
czwartek

Szymon Grela
2019-09-27
piątek

Karol Jurkiew
2019-09-28
sobota, 16:00

L

Unia Kosztowy : RKS Grodziec Będzin
2019-09-28
sobota, 17:00

L

UKS Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-09-29
niedziela

Adrian Pniok
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

Unia Kosztowy : SMS Ruda Śląska
2019-09-30
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : GKS Gieksa Katowice
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-01
wtorek

Franciszek Oberc
2019-10-02
środa, 16:30

L

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-10-03
czwartek

Damian Saternus
2019-10-05
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-10-05
sobota, 11:00

L

KS Slavia Ruda Ślaska : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 09:00

L

UKS Jedność Siemianowice Śl. : Unia Kosztowy
2019-10-06
niedziela, 10:00

L

GKS Urania Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-10-10
czwartek, 16:00

L

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-10-12
sobota

Mateusz Szmołda
2019-10-12
sobota, 09:30

L

Unia Kosztowy : MKS Rosomak Siemianowiczanka
2019-10-12
sobota, 15:00

L

Unia Kosztowy : KS RUCH RADZIONKÓW
2019-10-13
niedziela

Tymoteusz Osajda
2019-10-13
niedziela, 09:00

L

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-10-14
poniedziałek

Patryk Wilk
2019-10-14
poniedziałek, 16:00

L

Unia Kosztowy : BKS Sparta Katowice
2019-10-18
piątek

Bartłomiej Rusek
2019-10-19
sobota, 09:30

L

GKS Gieksa 2 Katowice : Unia Kosztowy
2019-10-19
sobota, 11:00

L

RUCH CHORZÓW S.A. : Unia Kosztowy
2019-10-19
sobota, 15:00

L

KP Warta Zawiercie : Unia Kosztowy
2019-10-20
niedziela

Julian Misz

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 91

Liczba odwiedzin łącznie: 458580

Statystyki Szczegółowe