Terminarz

Drużyna: Rocznik 2005

Sezon: Wiosna 2020

Liga: III Liga Wojewódzka

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec : UKS RUCH CHORZÓW
SMS Ruda Śląska : GKS Gieksa 2 Katowice
Zagłębie 2 Sosnowiec : Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec : Zagłębie 2 Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice : BKS SARMACJA BĘDZIN
Orbita Bukowno : SMS Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
SMS Ruda Śląska : Czarni Sosnowiec
BKS SARMACJA BĘDZIN : Orbita Bukowno
Zagłębie 2 Sosnowiec : UKS RUCH CHORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
UKS RUCH CHORZÓW : GKS Gieksa 2 Katowice
Zagłębie 2 Sosnowiec : SMS Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec : BKS SARMACJA BĘDZIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
SMS Ruda Śląska : UKS RUCH CHORZÓW
BKS SARMACJA BĘDZIN : Zagłębie 2 Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice : Orbita Bukowno
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec : GKS Gieksa 2 Katowice
UKS RUCH CHORZÓW : Orbita Bukowno
SMS Ruda Śląska : BKS SARMACJA BĘDZIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Orbita Bukowno : Czarni Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice : Zagłębie 2 Sosnowiec
BKS SARMACJA BĘDZIN : UKS RUCH CHORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
UKS RUCH CHORZÓW : Czarni Sosnowiec
Orbita Bukowno : Zagłębie 2 Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice : SMS Ruda Śląska
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
SMS Ruda Śląska : Orbita Bukowno
Zagłębie 2 Sosnowiec : Czarni Sosnowiec
BKS SARMACJA BĘDZIN : GKS Gieksa 2 Katowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec : SMS Ruda Śląska
UKS RUCH CHORZÓW : Zagłębie 2 Sosnowiec
Orbita Bukowno : BKS SARMACJA BĘDZIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
SMS Ruda Śląska : Zagłębie 2 Sosnowiec
BKS SARMACJA BĘDZIN : Czarni Sosnowiec
GKS Gieksa 2 Katowice : UKS RUCH CHORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Orbita Bukowno : GKS Gieksa 2 Katowice
UKS RUCH CHORZÓW : SMS Ruda Śląska
Zagłębie 2 Sosnowiec : BKS SARMACJA BĘDZIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
GKS Gieksa 2 Katowice : Czarni Sosnowiec
BKS SARMACJA BĘDZIN : SMS Ruda Śląska
Orbita Bukowno : UKS RUCH CHORZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Czarni Sosnowiec : Orbita Bukowno
Zagłębie 2 Sosnowiec : GKS Gieksa 2 Katowice
UKS RUCH CHORZÓW : BKS SARMACJA BĘDZIN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2020 rok

  48 125 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 15

KS RUCH RADZIONKÓW  2 : GKS Szombierki Bytom
KS Slavia Ruda Ślaska  2 : MLKS ZNICZ KŁOBUCK
KS Unia Dąbrowa Górnicza  1 : AKS MIKOŁÓW
RKS Grodziec Będzin  3 : LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
LKS Przemsza Siewierz  3 : GKS Gwarek Ornontowice
KP Warta Zawiercie  2 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  2 : MKS Śląsk Świętochłowice
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 349

Liczba odwiedzin łącznie: 877782

Statystyki Szczegółowe