Terminarz

Drużyna: Juniorzy Młodsi B1

Sezon: wiosna 2019

Liga: 4 LIGA B1 JUNIOR MŁODSZY

Herb klubu UKS Ruch 2 Chorzów Herb klubu Unia Kosztowy
2 : 2

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-04-13 11:00
Gospodarze:
UKS Ruch 2 Chorzów
Goście:
Juniorzy Młodsi B1
Wynik gospodarze:
2
Wynik goście:
2

Zapis meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
1' UKS Ruch 2 Chorzów KAMIL GANSINIEC
29' Unia Kosztowy Jan Żuławiński Konrad Żemlok
49' UKS Ruch 2 Chorzów FABIAN SĘK
85' Unia Kosztowy Grzegorz Zając Piotr Szmołda

Skład:

Zawodnik Pozycja Czas Zmiennik
Sebastian Morawski bramkarz
Bartosz Pajor obrońca
Dominik Smaza obrońca
Grzegorz Zając obrońca
Jan Żuławiński pomocnik
Konrad Żemlok pomocnik
Mikołaj Rabczak pomocnik (76') Kacper Pamuła
Konrad Majewski napastnik
Piotr Szmołda napastnik
Jacek Kozaczuk obrońca/pomocnik
Sebastian Krakowiak obrońca/pomocnik (46') Franciszek Oberc

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Wspiera nas Miasto Mysłowice

dotacja na 2019 rok: 100 660 zł

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 26

KS Slavia Ruda Ślaska  3 : LKS Polonia Poraj
RKS Raków II Częstochowa  5 : MKS Śląsk Świętochłowice
RKS Grodziec Będzin  1 : BKS Sarmacja Będzin
GKS Gwarek Ornontowice  3 : LKS Zieloni Żarki
LKS Przemsza Siewierz  2 : KS Górnik Piaski
MKS Myszków  3 : KP Warta Zawiercie
GKS Szombierki Bytom  1 : BS Polonia Bytom
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox

Kalendarium

2019-05-23
czwartek, 17:00

Unia Kosztowy : SRS Gwiazda 2 Ruda Śląska
2019-05-24
piątek

Sebastian Morawski
2019-05-24
piątek

Patryk Snarski
2019-05-25
sobota

Kamil Kępa
2019-05-25
sobota, 13:00

Unia Kosztowy : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2019-05-25
sobota, 14:30

APN Siemianowice Śląskie : Unia Kosztowy
2019-05-25
sobota, 17:00

BS Polonia Bytom : Unia Kosztowy
2019-05-26
niedziela, 11:00

AKS Wyzwolenie Chorzów : Unia Kosztowy
2019-05-27
poniedziałek

Bartosz Guzik
2019-05-28
wtorek

Dominik Czajkowski
2019-05-28
wtorek, 17:00

Unia Kosztowy : UKS Szopienice
2019-05-29
środa, 18:00

Unia Kosztowy : KS Górnik Piaski
2019-05-29
środa, 18:00

GKS GIEKSA II KATOWICE SA : Unia Kosztowy
2019-05-30
czwartek, 16:00

Unia Kosztowy : Stadion Śląski
2019-06-01
sobota

Adam Błotko
2019-06-01
sobota, 11:00

Unia Kosztowy : Zagłębie 2 Sosnowiec
2019-06-01
sobota, 13:00

Unia Kosztowy : KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW
2019-06-01
sobota, 17:00

LKS Polonia Poraj : Unia Kosztowy
2019-06-02
niedziela

Filip Ochmański
2019-06-02
niedziela, 09:30

Unia Kosztowy : UKS Ruch 2 Chorzów
2019-06-04
wtorek

Franciszek Ćwienk
2019-06-04
wtorek, 16:00

KS Stadion Chorzów : Unia Kosztowy
2019-06-05
środa, 18:00

Unia Kosztowy : MUKP 2 Dąbrowa Górnicza
2019-06-06
czwartek

Mateusz Domagała
2019-06-06
czwartek, 18:00

GKS Grunwald Ruda Śląska : Unia Kosztowy
2019-06-08
sobota

Szymon Bożek
2019-06-08
sobota, 13:00

LKS ORZEŁ MOKRE : Unia Kosztowy
2019-06-08
sobota, 17:00

Unia Kosztowy : KP Warta Zawiercie
2019-06-09
niedziela, 00:00

Unia Kosztowy : VACAT
2019-06-09
niedziela, 11:00

Ruch Chorzów : Unia Kosztowy
2019-06-10
poniedziałek

Bartosz Gurzkowski
2019-06-12
środa

Patryk Wyłupek
2019-06-13
czwartek

Wojciech Kolbusz
2019-06-15
sobota, 11:00

Unia Kosztowy : GKS Gieksa 2 Katowice
2019-06-15
sobota, 13:00

Unia Kosztowy : KS ROZWÓJ II KATOWICE
2019-06-16
niedziela, 09:30

PKS Józefka Chorzów : Unia Kosztowy
2019-06-18
wtorek

Paweł Pukocz
2019-06-19
środa, 16:30

RUCH CHORZÓW S.A. : Unia Kosztowy
2019-06-20
czwartek

Tomasz Kotowicz
2019-06-22
sobota

Piotr Jóźwik

Aktywnie w Kosztowach


Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 110

Liczba odwiedzin łącznie: 287886

Statystyki Szczegółowe